Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 28 Apr
kl 19:00 - 20:44
Varteig - Fredrikshald 2
  Varteig Ipl Gress A
Fri 7 May
kl 16:00 - 21:00
Konfirmasjon TT
 
Tue 11 May
kl 19:45 - 21:29
Varteig - Berg 2
  Varteig Ipl Gress A
Tue 18 May
kl 20:00 - 21:44
Varteig - Tistedalen 2
  Varteig Ipl Gress A
Tue 1 Jun
kl 20:00 - 21:44
Varteig - Idd 2
  Varteig Ipl Gress A
Fri 11 Jun
kl 02:00 - 02:00
Utleid AKB
 
Tue 15 Jun
kl 20:00 - 21:44
Varteig - Skjeberg SK
  Varteig Ipl Gress A
Fri 18 Jun
kl 18:00 - 20:00
Utleid AV
 
Sat 19 Jun
kl 18:00 - 20:00
Utleid AV
 
Sun 20 Jun
kl 18:00 - 20:00
Utleid AKB
 
Wed 11 Aug
kl 19:30 - 21:14
Varteig - Tune 2
  Varteig Ipl Gress A
Tue 24 Aug
kl 18:45 - 20:29
Varteig - Ullerøy
  Varteig Ipl Gress A
Tue 14 Sep
kl 17:45 - 19:29
Varteig - Aremark
  Varteig Ipl Gress A
Tue 28 Sep
kl 17:00 - 18:44
Varteig - Kvik Halden 3
  Varteig Ipl Gress A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 15 Nov 2020
kl 13:00 - 14:09
Varteig - Ekholt
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Sat 14 Nov 2020
kl 13:00 - 14:19
Varteig - Hafslund 2
$item.username   Varteig Ipl 9er A
  Les mer  
Sun 8 Nov 2020
kl 13:00 - 14:19
Varteig - Kvik Halden 2
$item.username   Varteig Ipl 9er A
  Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 15:15 - 16:24
Varteig - Kambo
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 14:15 - 15:24
Varteig Rød - Begby Hvit
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Sun 18 Oct 2020
kl 15:00 - 16:04
Varteig Blå - Skjeberg SK
$item.username   Varteig Ipl 7er B
  Les mer  
Sun 18 Oct 2020
kl 14:00 - 15:09
Varteig Rød - Torp
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Sat 17 Oct 2020
kl 15:30 - 17:14
Varteig - Gresvik 3
$item.username   Varteig Ipl
  Les mer  
Sat 17 Oct 2020
kl 13:45 - 15:04
Varteig - Moss 2
$item.username   Varteig Ipl 9er A
  Les mer  
Sun 11 Oct 2020
kl 14:00 - 15:19
Varteig - Trøgstad/Båstad**
$item.username   Varteig Ipl 9er A
  Les mer  
Sat 10 Oct 2020
kl 16:00 - 17:44
Varteig - Ullerøy
$item.username   Varteig Ipl
  Les mer  
Sat 10 Oct 2020
kl 14:15 - 15:19
Varteig - Idd
$item.username   Varteig Ipl 7er B
  Les mer  
Sat 10 Oct 2020
kl 14:00 - 15:09
Varteig - Aremark
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Fri 9 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Utleid Klubbhus - MA
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct 2020
kl 18:15 - 19:19
Varteig Blå - Greåker Rød
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Thu 8 Oct 2020
kl 17:00 - 18:09
Varteig - Råde
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 17:15 - 18:14
Varteig Blå - Kvik Halden Rød
$item.username   Varteig Ipl 5erB
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 17:15 - 18:19
Varteig Blå - Kongsten Hvit
$item.username   Varteig Ipl 7er B
  Les mer  
Fri 2 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Utleid Klubbhus - CA
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 17:30 - 18:34
Varteig Blå - Østsiden Rød
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Sat 26 Sep 2020
kl 14:00 - 15:09
Varteig - Kambo
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 18:00 - 19:09
Varteig - Kvik Halden
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 19:30 - 21:00
Valgkomite
$item.username  
Halvor Ekeberg   Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 17:15 - 18:59
Varteig - Skjeberg SK
$item.username   Varteig Ipl
  Les mer  
Sat 19 Sep 2020
kl 03:00 - 23:30
Konfirmasjon
$item.username  
TSO   Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 18:15 - 19:24
Varteig Rød - Ise Mix
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 18:00 - 19:04
Varteig - Askim Fotball
$item.username   Varteig Ipl 7er B
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 18:15 - 19:34
Varteig - Tveter
$item.username   Varteig Ipl 9er A
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 18:15 - 19:24
Varteig - Råde
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 18:15 - 19:19
Varteig Blå - Kongsten Hvit
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Fri 11 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Utleid Klubbhus - CØ
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 18:15 - 19:19
Varteig Blå - Østsiden Rød
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 17:15 - 18:14
Varteig Blå - Trosvik
$item.username   Varteig Ipl 5erB
  Les mer  
Tue 8 Sep 2020
kl 18:00 - 19:44
Varteig - Yven
$item.username   Varteig Ipl
  Les mer  
Fri 4 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Utleid Klubbhus - KBP
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep 2020
kl 18:45 - 19:49
Varteig - Rygge
$item.username   Varteig Ipl 7er B
  Les mer  
Thu 3 Sep 2020
kl 18:15 - 19:24
Varteig - Ekholt
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Thu 3 Sep 2020
kl 18:15 - 19:24
Varteig - Aremark
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Thu 3 Sep 2020
kl 17:00 - 18:09
Varteig Rød - Skjeberg SK
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Tue 1 Sep 2020
kl 18:15 - 19:19
Varteig Blå - Tune Rød
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Wed 26 Aug 2020
kl 18:15 - 19:34
Varteig - Greåker
$item.username   Varteig Ipl 9er A
  Les mer  
Tue 25 Aug 2020
kl 18:45 - 20:29
Varteig - Kråkerøy 4
$item.username   Varteig Ipl
  Les mer  
Tue 25 Aug 2020
kl 17:30 - 18:34
Varteig Blå - Kvik Halden Rød
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Thu 20 Aug 2020
kl 19:30 - 20:34
Varteig - Tune
$item.username   Varteig Ipl 7er B
  Les mer  
Mon 17 Aug 2020
kl 18:15 - 19:19
Varteig Blå - Lervik Hvit
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline