Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 28 Sep
kl 17:30 - 18:34
Varteig Blå - Østsiden Rød
  Varteig Ipl 7er A
Fri 2 Oct
kl 18:00 - 20:00
Utleid Klubbhus - CA
 
Mon 5 Oct
kl 17:15 - 18:19
Varteig Blå - Kongsten Hvit
  Varteig Ipl 7er B
Wed 7 Oct
kl 17:15 - 18:14
Varteig Blå - Kvik Halden Rød
  Varteig Ipl 5erB
Thu 8 Oct
kl 17:00 - 18:09
Varteig - Råde
  Varteig Ipl 7er A
Thu 8 Oct
kl 18:15 - 19:19
Varteig Blå - Greåker Rød
  Varteig Ipl 7er A
Fri 9 Oct
kl 18:00 - 20:00
Utleid Klubbhus - MA
 
Sat 10 Oct
kl 14:00 - 15:09
Varteig - Aremark
  Varteig Ipl 7er A
Sat 10 Oct
kl 14:15 - 15:19
Varteig - Idd
  Varteig Ipl 7er B
Sat 10 Oct
kl 16:00 - 17:44
Varteig - Ullerøy
  Varteig Ipl
Sun 11 Oct
kl 14:00 - 15:19
Varteig - Trøgstad/Båstad**
  Varteig Ipl 9er A
Sat 17 Oct
kl 13:45 - 15:04
Varteig - Moss 2
  Varteig Ipl 9er A
Sat 17 Oct
kl 15:30 - 17:14
Varteig - Gresvik 3
  Varteig Ipl
Sun 18 Oct
kl 14:00 - 15:09
Varteig Rød - Torp
  Varteig Ipl 7er A
Sun 18 Oct
kl 15:00 - 16:04
Varteig Blå - Skjeberg SK
  Varteig Ipl 7er B
Sat 24 Oct
kl 14:15 - 15:24
Varteig Rød - Begby Hvit
  Varteig Ipl 7er A
Sat 24 Oct
kl 15:15 - 16:24
Varteig - Kambo
  Varteig Ipl 7er A
Sun 8 Nov
kl 13:00 - 14:19
Varteig - Kvik Halden 2
  Varteig Ipl 9er A
Sat 14 Nov
kl 13:00 - 14:19
Varteig - Hafslund 2
  Varteig Ipl 9er A
Sun 15 Nov
kl 13:00 - 14:09
Varteig - Ekholt
  Varteig Ipl 7er A
Fri 7 May 2021
kl 16:00 - 21:00
Konfirmasjon TT
 
Fri 11 Jun 2021
kl 02:00 - 02:00
Utleid AKB
 
Fri 18 Jun 2021
kl 18:00 - 20:00
Utleid AV
 
Sat 19 Jun 2021
kl 18:00 - 20:00
Utleid AV
 
Sun 20 Jun 2021
kl 18:00 - 20:00
Utleid AKB
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 28 Sep
kl 17:30 - 18:34
Varteig Blå - Østsiden Rød
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Sat 26 Sep
kl 14:00 - 15:09
Varteig - Kambo
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 18:00 - 19:09
Varteig - Kvik Halden
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 19:30 - 21:00
Valgkomite
$item.username  
Halvor Ekeberg   Les mer  
Tue 22 Sep
kl 17:15 - 18:59
Varteig - Skjeberg SK
$item.username   Varteig Ipl
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 03:00 - 23:30
Konfirmasjon
$item.username  
TSO   Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:15 - 19:24
Varteig Rød - Ise Mix
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:00 - 19:04
Varteig - Askim Fotball
$item.username   Varteig Ipl 7er B
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:15 - 19:34
Varteig - Tveter
$item.username   Varteig Ipl 9er A
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:15 - 19:24
Varteig - Råde
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:15 - 19:19
Varteig Blå - Kongsten Hvit
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 18:00 - 20:00
Utleid Klubbhus - CØ
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:15 - 19:19
Varteig Blå - Østsiden Rød
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 17:15 - 18:14
Varteig Blå - Trosvik
$item.username   Varteig Ipl 5erB
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:00 - 19:44
Varteig - Yven
$item.username   Varteig Ipl
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 18:00 - 20:00
Utleid Klubbhus - KBP
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:45 - 19:49
Varteig - Rygge
$item.username   Varteig Ipl 7er B
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:15 - 19:24
Varteig - Ekholt
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:15 - 19:24
Varteig - Aremark
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 17:00 - 18:09
Varteig Rød - Skjeberg SK
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:15 - 19:19
Varteig Blå - Tune Rød
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:15 - 19:34
Varteig - Greåker
$item.username   Varteig Ipl 9er A
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:45 - 20:29
Varteig - Kråkerøy 4
$item.username   Varteig Ipl
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 17:30 - 18:34
Varteig Blå - Kvik Halden Rød
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 19:30 - 20:34
Varteig - Tune
$item.username   Varteig Ipl 7er B
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:15 - 19:19
Varteig Blå - Lervik Hvit
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Sun 19 Jul
kl 18:00 - 20:00
Dåp VR
$item.username  
  Les mer  
Sun 14 Jun
kl 18:00 - 20:00
konfirmasjon
$item.username  
  Les mer  
Sat 13 Jun
kl 18:00 - 20:00
konfirmasjon
$item.username  
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 18:15 - 19:24
Varteig Rød - Yven
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Sun 7 Jun
kl 18:00 - 20:00
konfirmasjon
$item.username  
  Les mer  
Sat 6 Jun
kl 18:00 - 20:00
konfirmasjon
$item.username  
  Les mer  
Thu 4 Jun
kl 18:15 - 19:19
Varteig Blå - Borgar
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Wed 3 Jun
kl 18:15 - 19:24
Varteig Rød - Lande
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Wed 20 May
kl 18:15 - 19:24
Varteig Rød - Sarpsborg FK Hvit
$item.username   Varteig Ipl 7er A
  Les mer  
Thu 2 Apr
kl 19:30 - 20:30
Senior trening Varteig gymsal
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline